e-Teori Yıllık Abonelik
search
  • e-Teori Yıllık Abonelik

e-Teori Yıllık Abonelik

₺650,00
Vergi dahil

Kullanıcı, Teori'yi e-Dergi formatında; e-Dergi sisteminden ve e-Dergi mobil uygulaması üzerinden telefon, tablet veya bilgisayar gibi cihazlar üzerinden okuyabilecek, erişebilecektir. Kullanım süresi 12 ayı kapsamaktadır. 12 aylık süre içerisinde erişilebilen e-Teori'ler, kullanıcının daima -sınırsız, süresiz olarak- erişebileceği nitelikte olacaktır.

Adet

 

Gizlilik politikası

 

Teslimat koşulları

 

Mesafeli satış sözleşmesi

Telefon, tablet veya bilgisayarınız üzerinden Teori'nin sayılarına dilediğiniz yerden ulaşabilecek, okuyabileceksiniz.

Teori Elektronik Abonelik Kullanım Koşulları

  • Elektronik Abonelik ürünü satın alımı sırasında kullanıcının verdiği bilgiler e-dergi.teoridergisi.com alan adındaki sisteme kayıt için kullanılır.

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Yanlış bilgiler nedeniyle kendisine ulaşılamaması halinde oluşacak aksaklıklardan Teori sorumlu değildir.

  • Elektronik Abonelik ürünün satın alınmasının ardından 24 saat içerisinde  (hafta sonuna denk gelen siparişlerde takip eden iş günü içinde) e-dergi.teoridergisi.com adresindeki sistemde tarafımızdan açılacak hesabın etkinleştirilmesiyle başlar ve bir (1) yıllık süreci kapsar. Hesap oluşturulduğunda E-dergi aboneliği  kullanıcı ve şifre işlemleri için sistem tarafından bir e-posta gönderilir. İnternet mağazası şifresi ile e-dergi sistemine girilemez. Abonelik süresi dolduğunda hesap askıya alınır ve yeniden satın alma olmadığı sürece içeriklere erişim engellenir.

  • Elektronik Abonelik satın alan kullanıcının eriştiği içeriklerin bir kopyasını alma ve saklama hakkı vardır. Ancak bu kullanıcı satın alma işlemini gerçekleştirdiği sırada bu içerikleri paylaşmayacağını beyan ve kabul etmiş sayılır. Eğer içerikler herhangi bir şekilde paylaşılırsa bu durumun doğuracağı hukuki sonuçlardan kullanıcı sorumludur.

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgilere dayanılarak açılan e-dergi.teoridergisi.com hesabı yalnızca kullanıcıya özeldir ve aynı anda bir oturum açılabilir. Sistemde oluşturulan kullanıcı adı ve şifresinin paylaşılması halinde doğacak sorunlardan kullanıcı sorumludur.

  • Sistemdeki bütün dosyaların kullanım hakkı Teori'ye aittir. İzinli veya izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır ve hukuki sonuçları vardır.
e-abonelik
795 Öğeler

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.